Araç Takip Formu Servis Talep Formu

Misyonumuz

Özel Servis Hizmetinde müşteri memnuniyeti ve güvene dayalı hizmet anlayışı ile sanayi servis anlayışını ve algısını değiştirmek, müşterilerimize yeni kalite ve standartlar sunmak.

Vizyonumuz

Türkiye'deki özel servis hizmetini yeni bir anlayışa yükselterek uygun fiyat ve kaliteli hizmet bekleyen müşterilerin beklentilerini karşılamak Özel Serviste kalite-güven sloganıyla yola çıkan firmamız en güncel teknik bilgi seviyesi ve teknolojik ekipmanları ile öncelikle müşteri ihtiyaçlarını belirleyerek şeffaf ve kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara sunarak, yedek parçada orijinal veya en kaliteli eş değer (muadil) ürünler ile müşterilerimizin araçlarını uzun yıllar güven içerisinde kullanmalarını sağlayacaktır.

Kalite Politikamız

Hizmet ürünlerimizin müşterilerimize en iyi şekilde sunulması hususunda oluşturulan "Kalite Yönetim Sistemi"mizi aşağıda belirtilen kurumsal temel prensipler çerçevesinde etkin bir şekilde uygulamayı ve sürekli geliştirmeyi ilke olarak benimsemiş bulunmaktayız.

Kurumsal Prensiplerimiz
Çalışanlarımızla Bir Aile Olmak

İnsana yapılan yatırımın en değerli yatırım olduğunun bilincinde olarak, sahip olduğumuz insan kaynağının kalitesini ve gücünü arttırma konusunda, tüm elemanlarımızın eğitim faaliyetlerini önemle değerlendirmekteyiz. Tüm TOYSAY çalışanlarının kalite hedeflerimiz doğrultusunda sürekli olarak geliştirilmesi için mesleki ve kalite eğitimlerini sağlamakta ve bunu sürekli kılmakta kararlıyız. İş yerlerimizin görsel ve kurumsal standartları, çalışma ortamı ve temizliği hususlarında kendi sektörümüzde örnek olmayı amaçlamaktayız.